RAPORT

Pogarda

„Czołowy bojówkarz Tuska staje na czele ruchu..."

 Sławomir Nitras (fot. PAP/Piotr Nowak)
Sławomir Nitras (fot. PAP/Piotr Nowak)

Najnowsze

Popularne

Poseł KO Sławomir Nitras, skazany za kłamstwo wyborcze, ma w imieniu PO odpowiadać za uczciwość wyborów; to najlepiej podsumowuje decyzję lidera PO Donalda Tuska – powiedział sekretarz generalny PiS Krzysztof Sobolewski.

Senator KO weźmie się za katolików? „Mają za dużo przywilejów"

– Katolicy mają za dużo przywilejów i trzeba je zmniejszyć – powiedział w poniedziałek w Radiu ZET Marek Borowski. Senator KO postuluje m.in....

zobacz więcej

Sekretarz generalny PiS Krzysztof Sobolewski został we wtorek w Polskim Radiu 24 zapytany o decyzję lidera PO Donalda Tuska, który zapowiedział, że Sławomir Nitras stanie na czele obywatelskiej akcji, której celem będzie ochrona wyborów przed fałszerstwami. 

 

– Człowiek, który został skazany za kłamstwo wyborcze w procesie wyborczym ma odpowiadać za uczciwość wyborów. To chyba może podsumować najlepiej tę decyzję Donalda Tuska – ocenił Sobolewski. 

 

Jak dodał, „czołowy bojówkarz Tuska staje na czele ruchu, który ma »pilnować« głosowania czy liczenia głosów”. 

 

W ubiegły piątek szef PO Donald Tusk zapowiedział obywatelską akcję, której celem będzie skuteczne przypilnowanie wyborów przed fałszerstwami. Na jej czele stanie poseł Sławomir Nitras. 

 

Obecny poseł KO przegrał w trybie wyborczym proces w 2007 r. z ówczesnym kandydatem PiS na posła i dyrektorem Agencji Nieruchomości Rolnych Stanisławem Stępniem. 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej