RAPORT

Pogarda

Pożar u fryzjera w Warszawie. Znaleziono walizkę z tajemniczą substancją

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia (fot. Shutterstock/t.max)
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia (fot. Shutterstock/t.max)

Najnowsze

Popularne

W związku z pożarem salonu fryzjerskiego w stołecznym Wawrze została zatrzymana jedna osoba – poinformowała rzeczniczka komendy rejonowej na Pradze Południe podinsp. Joanna Węgrzyniak.

Szokujące odkrycie w lesie pod Poznaniem. W zakopanym worku martwe pytony

Na leśnej drodze w Tarnowie Podgórnym (woj. wielkopolskie) odnaleziono osiem martwych węży dusicieli – pytonów i boa. Zwierzęta były schowane w...

zobacz więcej

W nocy z soboty na niedzielę w salonie fryzjerskim przy ul. Poezji w Wawrze wybuchł pożar. Został ugaszony przez strażaków.


W niedzielę rano znowu musieli pojawić się na miejscu, bo w spalonym zakładzie policjanci znaleźli podejrzaną walizkę. Wezwano pirotechników.

  

– Kiedy została znaleziona walizka, w której znajdował się pojemnik z cieczą niewiadomego jak do tej pory pochodzenia, być może łatwopalną, podjęto decyzję o ewakuacji mieszkańców w budynku, w którym znajdował się salon – powiedziała Węgrzyniak. Dodała, że policja czeka na opinie biegłych dotyczących zawartości walizki.

  

– W niedzielę wieczorem do tej sprawy została zatrzymana jedna osoba – przekazała. Odmówiła dalszych informacji na jej temat.


– W tej chwili jest za wcześnie, jest to osoba zatrzymana do sprawy, nie zostały jej ogłoszone żadne zarzuty, współpracujemy z prokuraturą. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia – dodała. 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej