RAPORT

Pogarda

Makabryczny wypadek pod Paździornem. Zginęła 18-latka

Auto uderzyło w drzewo i stanęło w płomieniach (fot. Facebook/OSP Stróża)
Auto uderzyło w drzewo i stanęło w płomieniach (fot. Facebook/OSP Stróża)

Najnowsze

Popularne

Nieopodal miejscowości Paździorno (woj. dolnośląskie) doszło w niedzielę do tragicznego wypadku. Kierujący samochodem osobowym 28-latek uderzył w drzewo. Zginęła 18-letnia pasażerka.

Śmiertelny wypadek pod Piasecznem. Policjanci ustalają, kto prowadził

W niedzielę nad ranem pod Piasecznem doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęła jedna osoba. Okazało się, że samochodem podróżowały jeszcze...

zobacz więcej

Do tego wypadku doszło w niedzielę ok. godz. 16 na drodze powiatowej D2075 przed miejscowością Paździorno. 

 

– Policjanci ustalili, że kierujący pojazdem marki Suzuki 28-latek z nieustalonych przyczyn na prostym odcinku zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo – powiedziała portalowi tvp.info asp. sztab. Marta Stefanowska z Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.  

 

Po uderzeniu w drzewo auto się zapaliło, jedna osoba wypadła z samochodu. Na miejscu zginęła 18-letnia pasażerka. Kierowca w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. Oboje to mieszkańcy powiatu średzkiego. 

 

Zobacz też: Tragedia w słowackich Tatrach. Zginęło dwóch Polaków


– Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Od kierującego została pobrana krew do badań, ciało pasażerki decyzją prokuratora zostało skierowane do zakładu medycyny sądowej. Czynności na miejscu zdarzenia wykonano z udziałem biegłego z zakresu wypadków drogowych, pojazd zabezpieczono na parkingu strzeżonymi – przekazała Stefanowska.


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej