RAPORT

Pogarda

Tragedia podczas finału WOŚP. Nie żyje trener Dariusz Szczepaniak

Dariusz Szczepaniak miał 46 lat (fot. Facebook/Wielkopolski ZPN)
Dariusz Szczepaniak miał 46 lat (fot. Facebook/Wielkopolski ZPN)

Najnowsze

Popularne

Do tragicznego zdarzenia doszło w trakcie meczu rozgrywanego w ramach 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na boisku zasłabł i zmarł Dariusz Szczepaniak. Był trenerem, nauczycielem wychowania fizycznego, założycielem Akademii Piłkarskiej Ostrzeszów. Miał 46 lat.

Śmiertelny wypadek pod Piasecznem. Policjanci ustalają, kto prowadził

W niedzielę nad ranem pod Piasecznem doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęła jedna osoba. Okazało się, że samochodem podróżowały jeszcze...

zobacz więcej

O śmierci Szczepaniaka poinformował w niedzielę Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. 

 

„Dotarła do nas informacja o śmierci Dariusza Szczepaniaka – założyciela Akademii Piłkarskiej Ostrzeszów, menedżera sportu, organizatora szkolenia młodzieży, który pełnił również funkcję trenera kadry Południe w ramach projektu Kadr Regionów. Zmarł nagle, na boisku, wspierając szczytną ideę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” – przekazał związek. 

 

O tym tragicznym zdarzeniu napisał też Patryk Jędrowiak, burmistrz Ostrzeszowa: „Wciąż nie możemy uwierzyć w tę stratę dla całej lokalnej społeczności, a przede wszystkim naszego sportowego środowiska. Był naszym wychowawcą, mentorem piłkarskim i przede wszystkim dobrym kolegą. Swoją pracą ukształtował setki młodych mieszkańców naszego powiatu. Zapamiętamy Go jako niezwykle serdeczną osobę, otwartą na innych, solidną i wytrwałą w dążeniu do założonych celów”. 

 

Dariusz Szczepaniak grał m.in. w takich klubach jak Biały Orzeł Koźmin Wlkp., Victoria Ostrzeszów, LKS Czarny Las.

 


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej