RAPORT

Pogarda

Kierowca stracił panowanie nad autem. Porsche wbiło się w ogrodzenie plebanii [ZDJĘCIA]

Autem podróżowały cztery osoby (fot. KP PSP Dabrowa Tarnowska)
Autem podróżowały cztery osoby (fot. KP PSP Dabrowa Tarnowska)

Najnowsze

Popularne

Do zdarzenia doszło w Luszowicach (woj. małopolskie) niedaleko Dąbrowy Tarnowskiej. W zajściu uczestniczył jeden samochód osobowy. Poszkodowany został kierowca.

Pijany kierowca spowodował wypadek. Ranne cztery osoby, w tym dzieci

48-letni kierowca po pijanemu doprowadził do zderzenia z innym autem, w wyniku czego ranne zostały cztery osoby, w tym dwoje dzieci. Do zdarzenia...

zobacz więcej

Informacja o wypadku dotarła komendanta powiatowego PSP w Dąbrowie Tarnowskie o godz. 8.32 w niedzielę 29 stycznia 2023 roku.


Według relacji strażaków samochodem, który wjechał w ogrodzenie kościoła parafialnego, podróżowały cztery osoby, w tym dwójka dzieci. Po dojeździe na miejsce służb obecny był tylko kierowca, a reszta została zabrana do domu. Mężczyzna skarżył się na bóle pleców, ale po przebadaniu przez zespół pogotowia, nie został zabrany do szpitala.


Zobacz także: O krok od tragedii po zachowaniu kierowcy tira. Grozi mu mandat 30 tys. zł [WIDEO]


W interwencji uczestniczyły jednostki straży pożarnej z Dąbrowy Tarnowskiej, Luszowic, Radgoszczy, a także zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji. Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej