RAPORT

Pogarda

Trzy osoby potrącone w Radkowie. Policja szuka sprawcy wypadku

Policja szuka sprawców potrącenia w Radkowie. (Fot. Artur Widak/NurPhoto; Getty Images)
Policja szuka sprawców potrącenia w Radkowie. (Fot. Artur Widak/NurPhoto; Getty Images)

Najnowsze

Popularne

W Radkowie w powiecie kłodzkim nieznany sprawca miał potrącić trzy osoby. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. Trwają jego poszukiwania. Poszkodowani trafili do szpitala.

Chamski i agresywny. PiS przypomina zachowania Nitrasa [WIDEO]

Platforma Obywatelska chce bronić przyszłych wyborów parlamentarnych, jak twierdzi, przed fałszerstwami. Na czele tej partyjnej akcji Donald Tusk...

zobacz więcej

Jak poinformowała PAP oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku, podinspektor Wioletta Martuszewska w piątek po południu w Radkowie trzy osoby zostały potrącone przez samochód osobowy.


Czytaj także: Utopił figurkę Jezusa w chrzcielnicy. Profanacja w Koziegłowach


– Obecnie trwają czynności policjantów mające na celu zatrzymanie sprawcy bądź sprawców, z uwagi na to, że oddalili się z miejsca zdarzenia – przekazała podinspektor Martuszewska. Poszkodowani: dwóch mężczyzn i kobieta, trafili do szpitala.


Czytaj także: Tragiczny wybuch gazu w Katowicach. Ratownicy uratowali kilka osób i małego pieska


Według lokalnych mediów, które powołują się na świadków zdarzenia, sprawcy mieli najpierw potrącić poszkodowanych, a następnie zaatakować ich ostrymi narzędziami. Policja na razie nie potwierdza tych informacji.Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej