RAPORT

Pogarda

Skok na bank w Radomsku. Pijany włamywacz przecenił swe możliwości

Zatrzymany mężczyzna był pod wpływem alkoholu (fot. Policja)
Zatrzymany mężczyzna był pod wpływem alkoholu (fot. Policja)

Najnowsze

Popularne

Do nieudanego skoku na bank doszło w Radomsku w woj. łódzkim. Pijany i mało profesjonalny włamywacz próbował dostać się do placówki, wybijając szybę stojącą w pobliżu donicą. Szybko został zatrzymany przez patrol policji. Grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

Oszukał na 17 mln złotych. Deweloper trafi na siedem lat za kratki

Siedem lat pozbawienia wolności wymierzył Sąd Okręgowy w Krakowie Andrzejowi M., deweloperowi skazanemu za m.in. dopuszczanie się oszustw na szkodę...

zobacz więcej

W środku nocy z 25 na 26 stycznia oficer dyżurny policji w Radomsku otrzymał telefoniczne zgłoszenie, że do jednej z placówek bankowych przy ul. Tysiąclecia ktoś się włamał. Policjanci natychmiast ruszyli w teren i zatrzymali włamywacza na gorącym uczynku.


Jak ustalili, sprawca usiłował włamać się do banku od tyłu budynku. Stojącą tam donicą wybił szklaną witrynę i dostał się do wnętrza. Mężczyzna liczył na to, że znajdzie przejście do pomieszczeń banku.


Szukający przejścia włamywacz uruchomił alarm, co spowodowało szybką interwencją służb. Zatrzymany 30-letni mieszkaniec gminy Kluczewsko został osadzony w policyjnym areszcie. Jak się okazało, miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

Mężczyźnie zostały przedstawione zarzuty usiłowania kradzieży z włamaniem, za co grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej