RAPORT

Pogarda

Nadal duże zachmurzenie, choć miejscami możliwe przejaśnienia

Gdzieniegdzie mogą pojawić się słabe opady marznącej mżawki  (fot. Shutterstock)
Gdzieniegdzie mogą pojawić się słabe opady marznącej mżawki (fot. Shutterstock)

Najnowsze

Popularne

Piątek będzie kolejnym dniem z dużym zachmurzeniem. Więcej przejaśnień można spodziewać się w górach. Pojawią się one także na północy kraju.

W górach słońce, w dolinach mgła, wszędzie mróz. Pogoda w Tatrach i Bieszczadach

Wysoko w Tatrach panuje słoneczna i mroźna pogoda, a w dolinach zalega gęsta mgła. Na Kasprowym Wierchu rano było 128 cm śniegu, a temperatura...

zobacz więcej

– Miejscami w piątek wystąpią słabe opady śniegu, na Wybrzeżu i Pomorzu słabe opady deszczu ze śniegiem i deszczu. Gdzieniegdzie mogą pojawić się także słabe opady marznącej mżawki – powiedziała Dorota Pacocha z Centralnego Biura Prognoz IMGW.


Zachmurzenie nadal będzie duże. Więcej przejaśnień można spodziewać się w górach. Pojawią się one także na północy kraju.


Temperatura maksymalna wyniesie od minus 1 stopnia do plus 3 stopni Celsjusza. W dolinach górskich ma być chłodniej, tam od minus 4 stopni do minus 1 stopnia Celsjusza.


Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-wschodni i północny.


W nocy z piątku na sobotę nadal pochmurnie. Przejaśnienia spodziewane są głównie na północnym zachodzie kraju.– Miejscami występować będą opady śniegu – powiedziała synoptyk IMGW.


Temperatura minimalna wyniesie od minus 5 stopni do minus 1 stopnia Celsjusza. Chłodniej będzie w dolinach karpackich. Tam lokalnie temperatura spadnie do minus 8 stopni Celsjusza.


Wiatr będzie słaby, północno-wschodni i wschodni.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej