RAPORT

Pogarda

Nowe fakty ws. śmierci 19-latka. Zobacz „Magazyn śledczy” w TVP [WIDEO]

Co wydarzyło się w Golubiu-Dobrzyniu? (fot. Magazyn Śledczy Anity Gargas)
Co wydarzyło się w Golubiu-Dobrzyniu? (fot. Magazyn Śledczy Anity Gargas)

Najnowsze

Popularne

Dziwne rzeczy się tu zawsze dzieją, zawsze jest wszystko szybko zamknięte, jest umorzenie i nie dąży się do ustalenia, kto jest sprawcą – podkreślają osoby znające kulisy tajemniczych spraw w Golubiu-Dobrzyniu. Reporterzy „Magazynu śledczego Anity Gargas” ponownie idą tropem niewyjaśnionych zgonów w tym regionie. Bulwersujące przypadki bezkarności policjantów i prokuratorów widzowie zobaczą już w czwartek o godz. 22.30 w TVP1.

PO chce wprowadzić „tuskowe”. Byli esbecy dostaną po 106 tys. zł? [WIDEO]

Donald Tusk obiecał byłym esbekom, że ich „krzywdy na pewno zostaną naprawione”.

zobacz więcej

Co wydarzyło się po emisji pierwszego reportażu o śmierci 19-letniego Jakuba, który według policji i prokuratury miał popełnić samobójstwo? Jakich nieprawidłowości mogły się dopuścić policja i prokuratura w sprawie śmierci nastolatka? Dlaczego, mimo że lista uchybień jest długa, nikt nie poniósł odpowiedzialności karnej? 


I dlaczego prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie niedopełnienia obowiązków i przekroczenia uprawnień przez policjantów z Golubia-Dobrzynia, którzy mieli pracować przy sprawie Jakuba? Jakie inne przewinienia mogą mieć na sumieniu policjanci? Jak to możliwe, że gdy Prokuratura Krajowa chciała postawić zarzuty prokuratorom zajmującym się sprawą Jakuba, Sąd Najwyższy nie zgodził się na uchylenie im immunitetów


Jakie mogły być prawdziwe okoliczności śmierci innego mieszkańca Golubia-Dobrzynia, który według policji i prokuratury również miał popełnić samobójstwo? Do jakich zaniedbań doszło w jego sprawie?


Zobacz materiał w czwartek o godz. 22.30 w TVP1.Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej