RAPORT

Atak na Jana Pawła II

Hołownia: Jesteśmy przedmiotem intensywnej kampanii pogardy i nienawiści opozycji

Szymon Hołownia internautom znany jest m.in. z tzw. live'ów (fot. Szymon Hołownia/YT)
Szymon Hołownia internautom znany jest m.in. z tzw. live'ów (fot. Szymon Hołownia/YT)

Najnowsze

Popularne

Jesteśmy - ja osobiście i mój ruch - w tej chwili przedmiotem dość intensywnej kampanii pogardy, kampanii nienawiści wręcz czasami – mówił w Porannej Rozmowie Radia Zet Szymon Hołownia. Jak dodał, doświadcza tego „ze strony niektórych innych ugrupowań opozycyjnych – czy precyzyjnie – ich zwolenników”.

„Harcownicy”. Hołownia ma problem z Platformą, ale Tuska chwali

Jesteśmy w tej chwili przedmiotem dość intensywnej kampanii pogardy, nienawiści wręcz czasami, ze strony niektórych innych ugrupowań opozycyjnych –...

zobacz więcej

Hołownia – jak powiedział, rozumie, że kogoś trzeba obarczyć za swoje własne preferencje i decyzje, z kogoś zrobić kozła ofiarnego”.  – Taka decyzja gdzieś tam zapadła – powiedział szef Polski 2050. 


Dopytywany przez prowadzącego program Tomasza Terlikowskiego, gdzie zapadła owa decyzja, Hołownia wymienił poszczególne przejawy takich zachowań.


– Jeżeli prominetny wspieracz Platformy – od którego Platforma się nie odcięła – nazywa mnie „Kałownią” zamiast Hołownią, jeżeli wciąż słyszę z ust Borysa Budki, pani Gajewskiej, że jestem „liderem w krótkich majteczkach” – wyliczał. 


Zapytany wprost, czy wspomniana wcześniej decyzja zapadła w PO, Hołownia odparł, że „być może tak”.


– Patrzymy po efektach i te efekty na pewno nie budują zaufania między nami i na pewno nie przysłużą się temu, o co na koniec chodzi, czyli budowie sensownego systemu, który pozwoli wygrać z Kaczyńskim – powiedział.  


Według Hołowni „to wszystko zaczęło się od momentu, gdy zachowaliśmy się zgodnie z naszymi przekonaniami”.  Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej