RAPORT

Pogarda

Atak pedofila w Lesznie. Mężczyzna został zatrzymany

Pedofilowi grozi do 12 lat więzienia (fot. Shutterstock/DarSzach)
Pedofilowi grozi do 12 lat więzienia (fot. Shutterstock/DarSzach)

Najnowsze

Popularne

48-letni mężczyzna zaatakował seksualnie dziecko w Lesznie. Pedofil został już zatrzymany i decyzją sądu trafił do aresztu. Podejrzany nie przyznaje się do winy.

Śmiertelnie potrącił roczną Hanię. Sąd wydał łagodny wyrok

Sędzia Beata Turczyn-Topyła z Sądu Rejonowego w Sochaczewie wydała wyrok ws. tragedii w Przęsławicach, do której doszło w Wielki Piątek 2021 roku....

zobacz więcej

Do napaści na dziecko doszło przed miesiącem, w nocy z 20 na 21 grudnia. Mężczyzna zaatakował kilkunastoletniego chłopca i uciekł. 

 

Jak podaje „Głos Wielkopolski”, podejrzanym okazał się 48-latek, mieszkaniec Leszna. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów i w prokuraturze usłyszał zarzut seksualnego wykorzystania osoby małoletniej poniżej 15. roku życia. Ofiarą ma być kilkunastolatek. 

 

„Głos” poinformował, że podejrzany nie przyznał się do zarzutów, odmówił też składania wyjaśnień i podpisania protokołu z przesłuchania.

 

Sąd przychylił się do wniosku śledczych i skierował 48-latka do aresztu na trzy miesiące. „Prokuratura dokładnie sprawdza jego akta, by zweryfikować, czy mężczyzna nie pojawiał się w innych sprawach o takim charakterze” – twierdzą dziennikarze.


Podejrzanemu grozi do 12 lat więzienia. 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej