RAPORT

Pogarda

Zwłoki 23-letniej kobiety w walizce. To znana DJ-ka

Służby zatrzymały chłopaka 23-latki (fot. FB/Valentina Trespalacios)
Służby zatrzymały chłopaka 23-latki (fot. FB/Valentina Trespalacios)

Najnowsze

Popularne

Mieszkaniec Teksasu John Poulos został zatrzymany na lotnisku w Panamie. Według kolumbijskiej policja jest sprawcą brutalnego morderstwa swojej partnerki – 23-letniej popularnej DJ-ki Valentiny Trespalacios. Zwłoki kobiety zostały odnalezione w kontenerze na śmieci; znajdowały się w walizce.

Trzy ofiary śmiertelne strzelaniny w stanie Waszyngton. Napastnik popełnił samobójstwo

Trzy osoby zginęły w strzelaninie w sklepie spożywczym w Yakima w stanie Waszyngton. Sprawca morderstwa zbiegł, a gdy odkryła go policja, popełnił...

zobacz więcej

W niedzielę 22 stycznia w Bogocie przypadkowy mężczyzna zauważył dużą walizkę wyrzuconą na śmietnik. Gdy ją otworzył, okazało się, że w środku znajdowało się ciało młodej kobiety. 

 

Na miejscu zjawili się policjanci, którzy potwierdzili, że to zwłoki Valentiny Trespalacios, popularnej DJ-ki. Śledczy znaleźli przy jej ciele legitymację studencką, która pomogła w identyfikacji. Media donosiły, że ciało było rozczłonkowane, jednak służby zaprzeczają tym twierdzeniom. 

 

Zwłoki 23-latki zabezpieczono do sekcji, która wykazała, że zmarła wskutek uduszenia. Miała charakterystyczne ślady w okolicach szyi. 

 

Kolumbijska policja poinformowała, że szuka 35-letniego chłopaka Valentiny Johna Poulosa, obywatela USA. Miał przyjechać do Bogoty, by oświadczyć się kobiecie. Po odnalezieniu zwłok 23-latki mężczyzna usunął swoje konta w mediach społecznościowych. 

 

We wtorek Poulos został zatrzymany na lotnisku w Panamie, kiedy próbował wejść na pokład samolotu lecącego do innego kraju. Mężczyzna czeka na ekstradycję do Kolumbii, gdzie zostanie oskarżony o zabójstwo Valentiny.


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej