RAPORT

Pogarda

„Panorama” z rekordowym wynikiem

Widzowie chętnie wybierają „Panoramę” (fot. TVP2)
Widzowie chętnie wybierają „Panoramę” (fot. TVP2)

Najnowsze

Popularne

W poniedziałek, 23 stycznia średnio ponad 1,5 mln widzów według Nielsen Media obejrzało wydanie „Panoramy” w TVP2, przy udziałach na poziomie 13,7 proc. To rekordowy wynik widowni dla programu informacyjnego Dwójki – najlepszy od 17 listopada 2021 roku.

Gliński: W całym kraju realizowanych jest blisko 150 nowych projektów w dziedzinie kultury

W całym kraju realizowanych jest 146 projektów z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko w sferze kultury i dziedzictwa narodowego. Ich...

zobacz więcej

Liderem poniedziałku z udziałami na poziomie 10,1 proc. była TVP2, udziały anteny były najwyższe od początku 2022 roku – wynika z danych Nielsen Media. Według firmy badawczej poniedziałkowe wydanie „Panoramy” znalazło się również w TOP10 najliczniej oglądanych programów dnia.


W poniedziałek, 23 stycznia transmisje uroczystości 160. rocznicy wybuchu powstania styczniowego w TVP1, TVP INFO i TVP Polonia oglądało według Modelu Oglądalności Rzeczywistej w momencie najwyższej oglądalności aż 2,5 mln widzów; średnia widownia transmisji w TVP1, TVP INFO i TVP Polonia wyniosła 1,2 mln widzów. 


Według NM średnia, łączna widownia transmisji uroczystości 160. rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego w TVP1, TVP INFO i TVP Polonia wyniosła 934 tys. osób, przy łącznych udziałach na poziomie 10,6 proc.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej