RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Ukraińcy snajperzy w akcji. „Cztery ciała Rosjan zdobią krajobraz” [WIDEO]

Rosjanie wiedzieli o obecności snajperów, mimo to puścili swoich żołnierzy (fot. Wojciech Grzedzinski/For The Washington Post via Getty Images/FB/SOF)
Rosjanie wiedzieli o obecności snajperów, mimo to puścili swoich żołnierzy (fot. Wojciech Grzedzinski/For The Washington Post via Getty Images/FB/SOF)

Najnowsze

Popularne

Siły Operacji Specjalnych Ukrainy (SOF) opublikowały nagranie przedstawiające służbę pary snajperów. W krótkim czasie uszczuplili ony zasoby armii okupantów o czterech żołnierzy – informuje portal „Ukrainska Pravda”.

Rosja robi postępy. Prof. Żurawski: Putin będzie walczył do załamania systemu

Radosław Sikorski dostarczył rosyjskiej propagandzie „amunicji”, ale dla niego jest to kolejny gwóźdź do trumny kariery politycznej – mówi...

zobacz więcej

Ukraińscy obrońcy dowiedzieli się o planowanej ofensywie Rosjan na jednym z odcinków. Jak zwraca uwagę „Ukrainska Pravda”, nie ujawniono, o jaki front chodzi. Wywiad przechwycił rozmowę okupantów, z której wynika, że wiedzą oni i obecności snajperów, ale „nie pomogło im to uniknąć strat”.


„Po zidentyfikowaniu dwóch rosyjskich żołnierzy, nasi snajperzy zabili jednego z nich. Potem na pomoc Rosjaninowi przybyło jeszcze dwóch żołnierzy. W efekcie cztery trupy Rosjan ozdobiły krajobraz na jednej z naszych linii obronnych” – informuje SOF.
Twoje INFO - kontakt z TVP INFO


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej