RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Kontroler biletów pobity. Policja prosi o pomoc [WIDEO]

Najnowsze

Popularne

Krakowscy policjanci proszą o pomoc w identyfikacji trzech sprawców, którzy pobili kontrolera biletów na przystanku tramwajowym Politechnika przy ul. Pawiej – informuje Radio Kraków.

Poszukiwany wpadł w ręce policji, gdy koledzy pili w pracy

Poszukiwany przez sąd 37-latek przypadkowo wpadł w ręce policji w Sokołowie Podlaskim. Mężczyzna był pracownikiem firmy budowalnej, która...

zobacz więcej

Do incydentu doszło 7 listopada roku roku w godzinach popołudniowych na przystanku tramwajowym Politechnika przy ul. Pawiej. Trzech mężczyzn szarpało kontrolera biletów i zadawało mu uderzenia kulą ortopedyczną w głowę. Jak wskazano, pobicie miało związek z wykonywaniem przez niego obowiązków służbowych. W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń głowy. 


Dochodzenie w sprawie prowadzi Komisariat Policji I w Krakowie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Kraków Śródmieście-Zachód. Funkcjonariusze m.in. zabezpieczyli fotografię, na której znajduje się wizerunek sprawców tego przestępstwa. Dotychczasowe czynności nie przyczyniły się jednak do ustalenia ich personaliów. Dlatego mundurowi proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości lub innych danych mężczyzn.


Wiadomo, że podejrzany numer 1 ubrany był w charakterystyczną czerwoną czapeczkę oraz czarną kurtkę, ma też brodę. Mężczyzna numer 2 ubrany był w szarą bluzę, ciemne spodnie, ma ciemne, krótkie włosy. Informacje w tej sprawie funkcjonariusze proszą kierować do Komisariatu Policji I w Krakowie pod numer 47 83 52 914 lub e-mailowo na adres: kp1@krakow.policja.gov.pl. Policjanci zapewniają anonimowość osobom informującym.


Twoje INFO - kontakt z TVP INFO


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej