RAPORT

Pogarda

Świnia „zabiła” rzeźnika jego własnym tasakiem

61-letni mężczyzna, pracujący w rzeźni w Hongkongu, chciał zabić świnie przy pomocy tasaka (fot. Shutterstock/Jack_skipio)
61-letni mężczyzna, pracujący w rzeźni w Hongkongu, chciał zabić świnie przy pomocy tasaka (fot. Shutterstock/Jack_skipio)

Najnowsze

Popularne

61-letni rzeźnik z Hongkongu chciał zabić świnię przy pomocy tasaka. Nieoczekiwanie zwierzę, mimo wcześniejszego porażenia paralizatorem, odzyskało przytomność i zaatakowało rzeźnika. Mężczyzna przewrócił się i zranił się tasakiem, którego planował użyć do zabicia świni.

Zabili żubra i odcięli mu głowę. Jest wyrok dla byłego sołtysa

Zabicie pozostającego pod ochroną gatunkową żubra, kłusownictwo, handel bronią myśliwską i prowadzenie pojazdów bez uprawnień – lista zarzutów pod...

zobacz więcej

Do wypadku doszło w rzeźni Sheung Shui Slaughterhouse w Hongkongu.

 

Ranny 61-latek został znaleziony przez innego pracownika – był nieprzytomny, na lewej stopie miał ranę ciętą, a w dłoni wciąż trzymał tasak. Po przewiezieniu mężczyzny do szpitala stwierdzono zgon. 

 

Policja poinformowała, że przyczyna śmierci nie została ustalona. Miejski Departament Pracy podał, że też wszczął dochodzenie w tej sprawie. 

 

„Departament Pracy jest zasmucony śmiercią tej osoby i składa najgłębsze wyrazy współczucia jego rodzinie” – napisano w oświadczeniu. 

 

Nie wiadomo, czy świnia ostatecznie uniknęła rzezi.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej