RAPORT

Pogarda

Fatalna aura w sobotę: śnieg, deszcz, gołoledź i wiatr [PROGNOZA]

Najnowsze

Popularne

W sobotę zachmurzenie całkowite i duże. Opady śniegu, na wschodzie i północy przechodzące w deszcz ze śniegiem i deszcz oraz przejściowo marznący deszcz powodujący gołoledź. Opady śniegu chwilami o natężeniu umiarkowanym, ograniczające widzialność do 100 m. Na Pomorzu porywisty wiatr.

Prześladował mieszkańców Wrześni. Stalker robił im straszne rzeczy [WIDEO]

Prawdziwe piekło zgotował swoim sąsiadom mieszkaniec jednego z osiedli we Wrześni. Mężczyzna nachodził ich, groził śmiercią, przebijał opony w...

zobacz więcej

Na południowym zachodzie i północnym wschodzie kraju miejscami prognozowany przyrost grubości pokrywy śnieżnej o 10 cm do 15 cm. Temperatura maksymalna od -2 st. C na południu do 4 st. C na Pomorzu Zachodnim, w rejonach podgórskich Karpat od -5 do -1 st. C.


Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 65 km/h nad morzem i 60 km/h w głębi kraju, północny i północno-wschodni, na południowym wschodzie wiatr północno-zachodni. Wiatr będzie powodował zawieje śnieżne. W Sudetach porywy wiatru do 100 km/h. Lokalnie zawieje i zamiecie śnieżne.


Czytaj także: Wymiana ognia i wybuchy. Szwecja terenem walk gangów narkotykowych


W nocy na południowym wschodzie kraju zachmurzenie umiarkowane i gdzieniegdzie słaby śnieg oraz marznąca mgła ograniczająca widzialność do 200 metrów. Na pozostałym obszarze zachmurzenie duże z opadami śniegu, deszczu ze śniegiem, a na Wybrzeżu deszczu. Na południowym zachodzie kraju opady śniegu o natężeniu umiarkowanym i tam prognozowany przyrost grubości pokrywy śnieżnej o około 8 cm. 


Twoje INFO - kontakt z TVP INFO


Wybuch na stacji benzynowej w Zgorzelcu. „Pracownika wyrzuciło na sąsiedni dach”

Jedna osoba zginęła a dwie zostały ranne w wyniku wybuchu na stacji benzynowej w Zgorzelcu – poinformowała st. strażak Magdalena Cwynar z...

zobacz więcej

W sobotę w Warszawie zachmurzenie całkowite z opadami mokrego śniegu, okresami intensywnymi. Po południu intensywność opadów będzie się stopniowo zmniejszać. Możliwy przyrost pokrywy śnieżnej do około 10 cm. Temperatura maksymalna około 1 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 60 km/h, północno-wschodni, okresami powodujący zawieje śnieżne.


Czytaj także: Lawina zeszła na autostradę. Nie żyje co najmniej 13 osób


W Mazowieckiem w sobotę rano opady śniegu będą stopniowo przechodzić w deszcz ze śniegiem i deszcz. Możliwe są przejściowo słabe opady marznącego deszczu lub mżawki powodujące gołoledź.Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej