RAPORT

Pogarda

34 tys. euro odszkodowania za obsikanie. Zapłacą linie lotnicze

Incydent zdarzył się w samolocie Air India w listopadzie ub, roku (Fot. Nicolas Economou/NurPhoto; Getty Images)
Incydent zdarzył się w samolocie Air India w listopadzie ub, roku (Fot. Nicolas Economou/NurPhoto; Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Podczas lotu z Nowego Jorku do Nowego Delhi jeden z pasażerów obsikał kobietę. Do incydentu doszło w listopadzie ubiegłego roku. Linie lotnicze Air India zapłacą poszkodowanej ponad 34 tys. euro. A sikający? Przez cztery miesiące ma… zakaz wstępu na pokład samolotów AI.

Czy to jednak UFO? Nowy raport amerykańskiego wywiadu

Biuro Dyrektora Wywiadu Narodowego USA (ODNI) otrzymało łącznie 510 informacji o przypadkach niewyjaśnionych zjawisk powietrznych, klasyfikowanych...

zobacz więcej

Air India zapłacą starszej pasażerce trzy miliony rupii (ok. 34 tys. euro) za to, że została obsikana przez współpasażera, który był pod wpływem alkoholu. Zarówno ona, jak i on podróżowali w klasie biznes. Indyjskie linie lotnicze przyznały się do błędów. Załodze zarzucano, że nie zareagowała wystarczająco szybko. Wyciągnięto więc surowe konsekwencje, m.in. pierwszy pilot nie będzie mógł latać przez najbliższe trzy miesiące.


Czytaj także: Brad Pitt po cichu sprzedaje posiadłość. Chce za nią 40 mln dol.


Media donoszą, że do zdarzenia doszło pod koniec listopada ubiegłego roku, ale kobieta zgłosiła się na policję dopiero kilka tygodni później. Kobieta miała powiedzieć, że jej ubrania, buty i bagaż przemokły po tym, jak współpasażer oddał na nią mocz. Miała też dodać, że załoga dała jej strój na zmianę i skarpety oraz zaproponowała, zamiast miejsca w pierwszej klasie, mniejsze miejsce przeznaczone dla załogi.


Czytaj także: Księżna Diana wciąż żyje? Harry latami wierzył, że sfingowała swoją śmierć


Mężczyzna ma nie tylko czteromiesięczny zakaz lotów liniami Air India. Gdy o incydencie dowiedział się jego pracodawca, z miejsca go zwolnił. Poszkodowanej kobiecie zwrócono koszty biletu.Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej