RAPORT

Pogarda

Była jedyną córką króla rock'n'rolla. Lisa Marie Presley nie żyje

Jeszcze we wtorek Lisa Marie Presley była obecna na gali rozdania Złotych Globów (fot. PAP / EPA / ANCE MURPHEY, zdj. ilustr.)
Jeszcze we wtorek Lisa Marie Presley była obecna na gali rozdania Złotych Globów (fot. PAP / EPA / ANCE MURPHEY, zdj. ilustr.)

Najnowsze

Popularne

W wieku 54 lat zmarła w Kalifornii amerykańska piosenkarka Lisa Marie Presley, córka legendy rock'n'rolla Elvisa Presleya - poinformowały w czwartek wieczorem czasu lokalnego amerykańskie media, powołując się na jej rodzinę.

Prywatny odrzutowiec Elvisa Presleya trafił na sprzedaż

Czerwono–srebrny Lockheed 1329 JetStar z pluszowymi, obrotowymi fotelami i drewnianą boazerią spoczywa obecnie na pustyni w Nowym Meksyku i jest –...

zobacz więcej

„Z ciężkim sercem muszę podzielić się druzgocącą wiadomością, że opuściła nas moja piękna córka Lisa Marie” – napisała Priscilla Presley w komunikacie prasowym przesłanym serwisowi „People”.


Priscilla Presley potwierdziła, że kilka godzin wcześniej jej córka została przewieziona z domu w Calabasas, położonego około 50 kilometrów na północny zachód od centrum Los Angeles, do szpitala w pobliskim West Hills. Wcześniej wezwani do domu ratownicy medyczni podjęli próbę reanimacji piosenkarki, która prawdopodobnie miała atak serca.


Według serwisu TMZ, który opierał się na anonimowych źródłach, piosenkarka została wprowadzona w śpiączkę i podłączona do aparatury podtrzymującej życie, po zatrzymaniu akcji serca.


Jeszcze we wtorek wieczorem Lisa Marie Presley i jej matka były na gali rozdania Złotych Globów, podczas której uhonorowany został Austin Butler za najlepszą rolę męską w filmie biograficznym „Elvis”.

Oprócz Danny'ego Keougha, z którym rozwiodła się w 1994 r., Lisa Marie Presley była także żoną Nicolasa Cage'a, Michaela Jacksona i Michaela Lockwooda.


W 2020 roku syn piosenkarki, 27-letni Benjamin Keough, który od dawna zmagał się z depresją i uzależnieniami, odebrał sobie życie.


Lisa Marie Presley była jedynym dzieckiem Elvisa Presleya. Jej legendarny ojciec zmarł w 1977 roku w wieku 42 lat na atak serca.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej