RAPORT

Pogarda

Fundacja założyciela InPostu z wizytą u ambasadora USA [WIDEO]

Wizyta u ambasadora USA (fot. Twitter/RBrzoska)
Wizyta u ambasadora USA (fot. Twitter/RBrzoska)

Najnowsze

Popularne

Rafał Brzoska polski przedsiębiorca i założyciel firmy In-Post oraz Fundacji wspierającej młodych utalentowanych ludzi spotkał się z Markiem Brzezinskim – ambasadorem Stanów Zjednoczony w Polsce. „Dziękuję za nieustające wsparcie – nie tylko dla naszych działań filantropijnych w mojej Fundacji, ale także za wsparcie InPost” – napisał na Twitterze.

„Wyborcza” przeprasza szefa InPostu. „Okazało się, że to nieprawda”

Redakcja „Gazety Wyborczej” przeprasza szefa spółki InPost Rafała Brzoskę za tekst dotyczący transakcji jego cypryjskich spółek. Stało się to...

zobacz więcej

„To był wielki dzień dla młodych zdolnych ludzi, ale także dla mnie osobiście” – podkreślił Brzoska.  


– Kultura filantropii jest niesamowicie ważną przestrzenią, dzięki której młodzi Amerykanie mogą realizować swoje plany na przyszłość poprzez edukację – powiedział ambasador Brzezinski. – Działania Omeny (żona Brzoski - przyp. red.) i Rafała w Polsce mają ogromny wpływ na przyszłość tego kraju. Pomagają młodym ludziom nie tylko w Warszawie, Krakowie i w dużych miastach, ale w całej Polsce – podkreślił. 


Ambasador zaznaczył, że chcą oni „by ich podopieczni wykorzystali cały swój potencjał, studiując za granicą”. Jak dodał „to wielki dar, który będzie procentował z czasem i wywrze duży wpływ na przyszłość Polski”. Mówiąc o InPoście Brzeziński stwierdził, że ma on „na koncie jedną z najbardziej niesamowitych historii sukcesu we współczesnej Polsce. Jestem zachwycony obywatelską postawą InPostu i wsparciem, które Rafał daje tym młodym ludziom”.


– Więzy, które łączą InPost z amerykańskimi podmiotami to biznesowe rozwiązania, które wspieramy i jesteśmy przekonani, że świetnie działają – powiedział. Jak dodał „takich historii sukcesu może być więcej dzięki wyjątkowej przyjaźni polsko-amerykańskiej”.Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej