RAPORT

Pogarda

Zabił siedem osób ze swej rodziny i popełnił samobójstwo

Ojciec zabił dzieci w wieku od czterech do 17 lat, żonę i jej 78-letnią matkę (fot. Shutterstock)
Ojciec zabił dzieci w wieku od czterech do 17 lat, żonę i jej 78-letnią matkę (fot. Shutterstock)

Najnowsze

Popularne

W miejscowości Enoch w amerykańskim stanie Utah 42-letni Michael Haight zastrzelił swoją żonę, pięcioro dzieci i teściową, a następnie popełnił samobójstwo – poinformowały w czwartek lokalne władze. Pod koniec grudnia jego żona wniosła o rozwód.

15-latek wziął kluczyki, zabił siebie i kolegę? Nowe ustalenia

Do tragicznego wypadku doszło na drodze krajowej numer 92 w województwie lubuskim. Straż Pożarna w Świebodzinie poinformowała, że po dojeździe...

zobacz więcej

Policja ustaliła, że Tausha Haight, żona Michaela, złożyła do sądu wniosek o rozwód 21 grudnia, a 27 grudnia jej mąż otrzymał pozew. 

 

Podczas konferencji prasowej policjanci przyznali, że mieli wcześniej do czynienia z rodziną Haighta, ale nie podali żadnych szczegółów. 

 

W środę policjanci udali się do domu Haightów, ponieważ ich rodzina i znajomi zgłosili, że nie mogą się z nimi skontaktować. Na miejscu znaleźli ciała z ranami postrzałowymi. Ojciec zabił dzieci w wieku od czterech do 17 lat, żonę i jej 78-letnią matkę. 

 

Prawnik Taushy Haight, James Park, który miał prowadzić jej sprawę rozwodową, powiedział, że jego klientka nie wspominała o tym, by obawiała się męża, jednak ze względu na śledztwo odmówił podania szczegółów. 

 

Enoch to licząca 8 tys. mieszkańców miejscowość leżąca w pół drogi między Salt Lake City a Las Vegas, w pobliżu Cedar City na południu stanu Utah. 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej