RAPORT

Pogarda

„Kamper Polska” w TVP VOD ma prowadzącą. Prezenterka ujawniła szczegóły

Premiera 12 stycznia w TVP VOD (fot. TVP)
Premiera 12 stycznia w TVP VOD (fot. TVP)

Najnowsze

Popularne

Prezenterka wyjawiła wreszcie, jaki program poprowadzi. To reality show „Kamper Polska”, w którym pięć par influencerów ściga się przez Polskę w kamperach. Wykonują zadania, które dostają od Izabelli Krzan. Premiera 12 stycznia w TVP VOD.

Spektakl dobry na wszystko. Klasyka Teatru Telewizji dostępna w TVP VOD

By umilić czytelnikom i widzom Telewizji Polskiej Święta Wielkanocne, zachęcamy do skorzystania z bogatej kolekcji spektakli Teatru Telewizji...

zobacz więcej

„W końcu mogę Wam powiedzieć kilka słów o moim najnowszym programie, którym tak się jaram” – napisała Izabella Krzan w relacji na swoim InstaStories. O tym, że w 2023 r. będziemy mogli ją oglądać w nowym projekcie, napomknęła po raz pierwszy 14 grudnia, ale była wtedy bardzo tajemnicza.


Na przełomie sierpnia i września, przez niespełna cztery tygodnie, wraz z ekipą programu przejechaliśmy Polskę – od Helu po Bieszczady (zrobiliśmy ok. 3 tysięcy km). Trudność polegała nie tylko na ciągłości podróży. W trasę ruszyliśmy pięcioma kamperami – od tych luksusowych, po najbardziej oldschoolowe, lubiące się czasami zepsuć” – zarysowuje fabułę „Kamper Polska”.


Odwiedź serwis -> VOD TVP


Krzan zastrzega, że choć uwielbia podróżowanie kamperem, to w tym programie nie korzystała z tego środka transportu. „Jako prowadząca program, wyznaczałam trasę podróży, a w jej trakcie podrzucałam mniej lub bardziej intensywne zadania" - wyjaśnia.

Projekt nowelizacji ustawy. Więcej środków dla KRRiT na monitorowanie VOD

Rząd przyjął we wtorek projekt nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji zakładający ustanowienie na lata 2023–2032 maksymalnych limitów wydatków...

zobacz więcej

W rywalizacji bierze udział pięć par influencerów w pięciu kamperach. Uczestnicy są „młodzi, barwni, unikatowi, prężnie działający w social mediach”. Kampery poprowadzą bloger Podziarany Tata i biznesmen Mateusz Tabaka, producent muzyczny Sikuś i tiktoker Super Mario Trener, tiktokerzy Urszula Woźniak i Zietkowsky, youtuberka Adrianna Skon i tiktokerka Katy Dee Bishopa oraz piosenkarka Fanka i iluzjonista Czarek Czaruje.


Podróżują przez Polskę nie tylko dla przygody, ale też walcząc o pieniądze. Zwycięska para może otrzymać 100 tysięcy złotych.


Program zadebiutuje w TVP VOD w czwartek 12 stycznia.


Kariera 28-letniej prezenterki rozwija się niezwykle dynamicznie. W 2011 została Miss Nastolatek Warmii i Mazur. Trzy lata później zdobyła tytuł III Wicemiss Warmii i Mazur. W 2016 r. została koronowana na Miss Polonię. W następnym roku zaczęła pracować przy produkcjach TVP. Możemy ją oglądać w „Pytaniu na śniadanie” i „Kole Fortuny”, współprowadzi też koncerty emitowane w TVP2. W 2019 r. obok Macieja Kurzajewskiego prowadziła reaktywowany program „Czar par”.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej