RAPORT

Pogarda

Zobacz film, zanim Tusk go zabroni. Sprawdź, kiedy powtórka [WIDEO]

Najnowsze

Popularne

Po pozwie Donalda Tuska wobec Telewizji Polskiej wzrosło zainteresowanie dokumentem, który nie spodobał się liderowi PO, bo pokazuje jego relacje z Władimirem Putinem. Na specjalne życzenie widzów film „Nasz człowiek w Warszawie” zostanie wyemitowany w sobotę 7 stycznia na antenie TVP1 i TVP Info o godzinie 21:20 Po emisji filmu odbędzie się debata.

„To niewygodne, ale to prawda”. Pereira komentuje pozew Tuska przeciw TVP [WIDEO]

Pozew to kolejny przykład tego, jak Donald Tusk rozumie wolne media – tak pozew wobec Telewizji Polskiej i autora filmu „Nasz człowiek w Warszawie”...

zobacz więcej

Były premier pozwał Telewizję Polską. Polityk krytykuje film „Nasz człowiek w Warszawie” Marcina Tulickiego, przedstawiający archiwalne wypowiedzi Tuska z czasu, gdy jako szef rządu odpowiadał za politykę zagraniczną.  


W swoim pozwie Tusk żąda przeprosin i zakazu dalszego rozpowszechniania filmu, „zabezpieczenia” na czas procesu w postaci wyświetlania przed emisją dokumentu tekstu, w którym TVP zmuszona byłaby do przekazywania narracji strony powodowej o „wyrwanych z kontekstu” cytatach i o tym, że „nagrania wypowiedzi Pana Donalda Tuska dotyczą innej sytuacji”.


Film „Nasz człowiek w Warszawie” można obejrzeć na YouTubie. Dokument ma już 1,1 mln wyświetleń. 


W poniedziałek film Tulickiego wyemitowała Telewizja Republika, przyciągając przed telewizory niemal 150 tys. widzów. 


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej