RAPORT

Pogarda

„Nasz człowiek w Warszawie” został wyemitowany w TV Republika i zrobił furorę

Film Tulickiego pokazuje kierunki polityki Donalda Tuska jako premiera RP (fot. materiały prasowe)
Film Tulickiego pokazuje kierunki polityki Donalda Tuska jako premiera RP (fot. materiały prasowe)

Najnowsze

Popularne

Telewizja Republika pokazała film dziennikarza TVP Marcina Tulickiego o Donaldzie Tusku. Produkcja przyciągnęła niemal 150 tys. widzów. Zainteresowanie filmem stale rośnie.

Tusk chce ocenzurować film o swoich relacjach z Rosją. Autor komentuje

Przez lata Europa tylko przyglądała się rosyjskiej agresji i kolejnym zbrodniom Rosji. Zawierała kolejne polityczno-biznesowe układy, dzięki czemu...

zobacz więcej

Film wyemitowano w TV Republice w poniedziałkowy wieczór. Jak zauważa stacja, dzięki temu jej udziały w rynku zwiększyły się do 0,49 proc. w grupie 4+ – co zmierzyła firma badawcza Nielsen.  

 
 

Zainteresowanie filmem na kanale Republiki w serwisie YouTube wynosi prawie 40 tys. i jak zapewnia stacja – wciąż rośnie.   

 

Olbrzymie zainteresowanie i wciąż rośnie  

 

Telewizja Republika uzyskała pełne prawa do wielokrotnej emisji dokumentu oraz jego redystrybucji w mediach społecznościowych. 


Dokument Tulickiego, pokazujący główne kierunki polityki Donalda Tuska jako premiera RP od kilku dni można obejrzeć również na portalu i.pl 

TV Republika pokaże film „Nasz człowiek w Warszawie” o Donaldzie Tusku

Donald Tusk pozwie kolejną telewizję? Po tym, jak lider PO podał do sądu TVP i autora filmu dokumentalnego „Nasz człowiek w Warszawie”, materiał...

zobacz więcej

W filmie wykorzystano m.in. archiwalne materiały z różnego rodzaju spotkań Tuska z Putinem, jak również wstrząsające sceny z wojny w Ukrainie. Autor przypomina wypowiedzi Donalda Tuska na temat Rosji, nawet po jej atakach na kolejne kraje.  

 

Efekty przeciwne do zamierzonych 

  

Pod koniec grudnia lider PO Donald Tusk pozwał TVP, dyrektora TAI Jarosława Olechowskiego i red. Marcina Tulickiego za film „Nasz człowiek w Warszawie” – o czym szczegółowo pisaliśmy w tym artykule.  

 
 

Cenzorskie zapędy byłego premiera już przyniosły efekt przeciwny do zamierzonego, bo w ostatnich dniach, gdy o filmie znów zrobiło się głośniej, przekroczył już barierę miliona wyświetleń – a mowa jedynie o jego kopii w serwisie YouTube. 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej