RAPORT

Pogarda

Dokąd pojechać na tegoroczne wakacje? Polska na czele rankingu CNN

Warszawa (fot. Shutterstock/PHOTOCREO Michal Bednarek)
Warszawa (fot. Shutterstock/PHOTOCREO Michal Bednarek)

Najnowsze

Popularne

Polska znalazła się na czele 23 propozycji wakacyjnych wyjazdów w rankingu CNN. W artykule opublikowanym na stronach internetowych amerykańskiej telewizji zwrócono uwagę na nowe restauracje i hotele, ale też na wsparcie, jakiego można okazać naszemu krajowi, solidaryzującemu się z Ukrainą.

Żubr stał na przejściu dla pieszych. Uciekł, gdy zobaczył radiowóz [WIDEO]

Żubr wybrał się w sobotę na spacer po Hajnówce (woj. podlaskie), budząc sensację wśród przechodniów. Oddalił się, gdy na miejscu pojawiła się...

zobacz więcej

CNN zwraca uwagę, że wspólna granica z Ukrainą oznacza, iż Polska przyjęła najwięcej ukraińskich uchodźców ze wszystkich krajów, które wyciągnęły pomocną rękę z chwilą rosyjskiej agresji. 

 
„Niezależnie od tego, czy chcesz spędzić wakacje w iście królewskim pałacu w Warszawie, czy wyskoczyć na kilka dni do Krakowa, Gdańska, Wrocławia albo Poznania, czy zaszyć się w lasach, nad jeziorami albo w górach – masz okazję zrobić dobry uczynek przez samo spędzenie wakacji w Polsce” – czytamy w artykule. 


Wśród innych propozycji znalazły się między innymi Zachodnia Australia, Liverpool, Laos, Bogota w Kolumbii oraz dolina Mustangu w Nepalu.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej