RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Kto wygra mundial? Lew z Tajlandii typuje wyniki niemal bezbłędnie

Zwierzę dotychczas wsławiło się 90–procentową skutecznością w prognozach piłkarskich (fot. Shutterstock)
Zwierzę dotychczas wsławiło się 90–procentową skutecznością w prognozach piłkarskich (fot. Shutterstock)

Najnowsze

Popularne

Chao Boy, lew z zoo w Tajlandii zdążył się już wsławić niemal bezbłędnym wskazywaniem zwycięzców meczów piłkarskiego mundialu w Katarze. Król zwierząt z kwaterą w Khon Kaen „typuje”, że w półfinałach zagra tylko jedna drużyna z Europy.

Szczątki morskiego gada sprzed stu milionów lat znalezione na australijskiej farmie

Cassandra Prince, jej siostra Cynthia i kuzynka Sally na co dzień zajmują się hodowlą bydła. Wszystkie trzy łączy jednak nie tylko zawód, ale też...

zobacz więcej

Angielscy fani liczący, że ich zespół dumnie zwany „Trzema Lwami” pokona w ćwierćfinale Francję nie powinni wpatrywać się we wskazania Chao Boya – pisze dziennik „The Sun”. 

 

Wydaje się, że wszelkie nadzieje na solidarność z lwami upadły wraz z werdyktem „Chao Boya”. Zwierzę dotychczas wsławiło się 90–procentową skutecznością w prognozach piłkarskich. Dumny lew z zoo w Khon Kae typuje, iż w niedzielnym meczu Trójkolorowi pokonają Anglików. 

 

Praca Chao Boya jest bardzo prosta. Opiekunowie na wybiegu pod flagami krajów, rywali w poszczególnych meczach, maskują udka kurczaka. Połknięcie pierwszej porcji bezapelacyjnie wskazuje zwycięzcę. 

 

Lew z Tajlandii okazał się bezlitosny dla innych drużyn z Europy. Jego wskazania prognozują, że do najlepszej czwórki ze Starego Kontynentu awansuje tylko Francja. Swoje mecze za to wygrają zespoły Argentyny, Brazylii i Maroko. 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej