RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Nowy sondaż. Czołówka traci, jedna partia wypada z Sejmu

Liderzy PiS i PO, Jarosław Kaczyński i Donald Tusk (fot. TT/@pisorgpl; PAP/Paweł Supernak)
Liderzy PiS i PO, Jarosław Kaczyński i Donald Tusk (fot. TT/@pisorgpl; PAP/Paweł Supernak)

Najnowsze

Popularne

Z najnowszego sondażu badającego preferencje wyborcze wynika, że PiS straciło w ostatnim miesiącu 2 pkt. proc. i wyprzedza rywali notując 38-proc. poparcie. Spadek sympatii wyborców odnotowała również Koalicja Obywatelska.

„Degrengolada i zakamuflowana wojna”. Senator PiS oburzona zachowaniem sędziów

– Sędziowie w Polsce już dawno stracili swój atrybut, jakim powinna być apolityczność – mówi portalowi tvp.info Maria Koc, senator PiS. Komentuje...

zobacz więcej

Z najnowszego sondażu poparcia dla partii politycznych, zrealizowanego przez pracownię Social Changes na zlecenie portalu wPolityce.pl wynika, że ugrupowanie Jarosława Kaczyńskiego wspiera niemal czterech na dziesięciu Polaków.


Na drugim miejscu znalazła się Koalicja Obywatelska. Od ostatniego badania frakcja Donalda Tuska straciła 1 pkt. proc. i notuje obecnie wynik 27 proc.Ostatnie miejsce na podium zajmuje Polska 2050, która zyskuje 2 punkty procentowe i może liczyć na poparcie 10 proc. badanych.


1 punkt zyskuje Konfederacja, na którą wskazało 9 proc. badanych. Lewica bez zmian, z poparciem 8 proc. ankietowanych.


Nieciekawie zaczyna wyglądać sytuacja Polskiego Stronnictwa Ludowego. Wynik ludowców przez ostatni miesiąc nie zmienił się. Wskazało na nich 4 proc. badanych, co oznacza nieprzekroczenie progu wyborczego.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej