RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Kobra wypełzła z kranu, gdy myli ręce [WIDEO]

Wąż wywołał panikę wsi Paranazinho w Brazylii (fot. tt/@belemtransito, Getty Images)
Wąż wywołał panikę wsi Paranazinho w Brazylii (fot. tt/@belemtransito, Getty Images)

W trakcie inauguracji wodociągu we wsi Paranazinho, w brazylijskim stanie Ceara na północnym wschodzie kraju, z kranu wydostał się wąż. Gad wywołał panikę wśród zgromadzonych na uroczystości mieszkańców wioski.

Walka na śmierć i życie. Chłopiec pokonał węża własnymi zębami

W Indiach ośmioletni chłopiec pokonał węża własnymi zębami. Kobra owinęła się wokół ręki dziecka i zdążyła je nawet ugryźć. Chłopak nie pozostał...

zobacz więcej

– Wąż wyleciał nagle z kranu wraz z wodą. Szybko uciekł w pole –powiedział w rozmowie z lokalnymi mediami jeden z uczestniczących w wydarzeniu rolników, dodając, że po krótkim chaosie uroczystość otwarcia wodociągu odbyła się bez problemów.


Według brazylijskiego portalu Terra zwierzę pojawiło się niespodziewanie. Poza wywołaniem u części zgromadzonych okrzyków przerażenia, nie wyrządziło żadnej szkody – nikt nie został ukąszony.


Na dostępnym w Internecie nagraniu z inauguracji wodociągu w Paranazinho widać, jak krótko po odkręceniu kranu wraz z wodą wydostaje się wąż. Gad wypełzł z rury w chwili, kiedy grupa osób myła ręce. Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej