RAPORT

Pogarda

Kurdej-Szatan ubliżała Straży Granicznej, teraz reklamuje „Gazetę Wyborczą”

Barbara Kurdej-Szatan reklamuje prenumeratę w „Gazecie Wyborczej” (fot. tt/@SamPereira_, Jaap Arriens/NurPhoto via Getty Images)
Barbara Kurdej-Szatan reklamuje prenumeratę w „Gazecie Wyborczej” (fot. tt/@SamPereira_, Jaap Arriens/NurPhoto via Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Barbara Kurdej-Szatan zasłynęła serią wulgarnych wpisów na temat Straży Granicznej. Wygląda na to, że zaskarbiła sobie tym sympatię „Gazety Wyborczej”, która postanowiła wykorzystać wizerunek aktorki do reklamy prenumeraty.

Barbara Kurdej-Szatan nazwała SG „mordercami”. Sędzia Jakub Sokół umorzył postępowanie

Sąd Rejonowy w Pruszkowie umorzył postępowanie przeciwko aktorce Barbarze Kurdej-Szatan oskarżonej o zniesławienie Straży Granicznej oraz jej...

zobacz więcej

Na początku listopada zeszłego roku Barbara Kurdej-Szatan opublikowała na Instagramie wpis. 


„To jest ku**a +straż graniczna+ ????? +Straż+ ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Ku**aaaaaaaaa !!!!!!!!” – napisała aktorka, komentując działania SG w ochornie polskiej granicy. Wpis ten po jakimś czasie został usunięty, a sprawą zainteresowała się prokuratura. 


Nie przeszkodziło to jednak „Gazecie Wyborczej”, żeby zaangażować Kurdej-Szatan w... świątecznej reklamie. 
Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej