RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Tragedia w Jaworzynce. Zarzut zabójstwa dla syna ofiar

Prokurator zarządził sekcję zwłok ofiar (fot. Shutterstock/DarSzach)
Prokurator zarządził sekcję zwłok ofiar (fot. Shutterstock/DarSzach)

Najnowsze

Popularne

Zarzut zabójstwa matki i ojca usłyszał 32-letni syn ofiar – poinformował w czwartek prokurator rejonowy w Cieszynie Andrzej Hołdys. Do zbrodni doszło we wtorek w jednym z domów w Jaworzynce w gminie Istebna.

Zbrodnia w Bytomiu. 23-latka podejrzana o zabicie dwuletniej córeczki

Zarzut zabójstwa dwuletniej córki usłyszała 23-letnia mieszkanka Bytomia. Według wstępnych ustaleń kobieta udusiła swoje dziecko. Wkrótce do sądu...

zobacz więcej

– Podejrzany usłyszał zarzut zabójstwa. Wystąpiliśmy o jego tymczasowe aresztowanie. Nasz wniosek zostanie rozpatrzony przez sąd jeszcze w czwartek – powiedział prokurator Hołdys. 


Szef prokuratury nie powiedział nic o okolicznościach zbrodni z uwagi na dobro śledztwa. Nie wiadomo m.in., czy podejrzany się przyznał do jej popełnienia.


Ciała 66-letniej kobiety i 64-letniego mężczyzny zostały znalezione w domu we wtorek wczesnym popołudniem przez członka rodziny. Zawiadomił policję.


Krótko potem zatrzymany został 32-letni syn ofiar. W środę cieszyńska prokuratura rejonowa formalnie wszczęła śledztwo w sprawie śmierci małżeństwa. Cieszyński prokurator zarządził sekcję zwłok ofiar.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej