RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Białystok. Zaginął ks. Jan Toczko

Ksiądz Toczko może być ubrany w sutannę (fot. duchswiety.archibial.p)
Ksiądz Toczko może być ubrany w sutannę (fot. duchswiety.archibial.p)

Najnowsze

Popularne

Policjanci z Białegostoku poszukują zaginionego księdza Jana Toczki. 88-letni emerytowany duchowny ostatni raz widziany był w poniedziałek. Może być ubrany w sutannę i poruszać się czerwonym samochodem.

Trwają poszukiwania 12-latka, który zaginął po kłótni z rodziną

Policjanci poszukują zaginionego 12-letniego Oliviera Suskiego z Gdańska. We wtorek po kłótni z najbliższymi chłopiec wyszedł z mieszkania i do tej...

zobacz więcej

O pomoc w poszukiwaniu zaginionego księdza, emerytowanego kapłana archidiecezji białostockiej, apeluje parafia pw. Ducha Świętego w Białymstoku. 88-latek widziany był po raz ostatni w poniedziałek 5 grudnia. Jak podają media, ślad po nim zaginął, kiedy wyszedł od fryzjera. 

 

Ks. Toczko może być ubrany w sutannę, długi wełniany płaszcz w czarnym kolorze, czarną czapkę z daszkiem. Jak podaje policja, ma ok. 178 cm wzrostu, jest krępej budowy ciała, ma siwe, krótkie włosy. Może poruszać się samochodem koloru czerwonego marki audi. 

  

„Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu prosimy o kontakt telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji IV w Białymstoku pod nr tel. 47 711 3244 lub z numerem alarmowym 112” – apeluje policja. 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej