RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

89-latka podda się eutanazji. Zgwałcił ją narkoman

Zgwałcona kobieta zdecydowała się na eutanazję (fot. Shutterstock)
Zgwałcona kobieta zdecydowała się na eutanazję (fot. Shutterstock)

Najnowsze

Popularne

89-latka z Lint w północnej Belgii zdecydowała się na eutanazję po tym, jak została zgwałcona przez 36-letniego narkomana – informuje dziennik „Het Laatste Nieuws”. Zabieg zostanie wykonany w przyszły poniedziałek. Gwałciciel został skazany przez sąd na 8 lat więzienia.

19-latek zgwałcił 86-latkę

Gwałtu i porwania 86-letniej kobiety chorej na demencję dopuścił się 19-letni Brytyjczyk w miejscowości Bradford. Sędzia zapowiada, że podejmując...

zobacz więcej

Do tragedii doszło w lipcu br. na terenie ośrodka opieki społecznej Zonnestraal w Lint. Pijany 36-latek, będący też pod wpływem kokainy, zgwałcił w jej pokoju poruszającą się na co dzień na wózku inwalidzkim starszą kobietę. Jak relacjonował w sądzie, niczego nie pamięta z tego zdarzenia.


Jego adwokat twierdzi, że do zdarzenia by nie doszło, gdyby jego klient nie był pod wpływem narkotyków. Sąd orzekł, że mężczyzna spędzi najbliższych 8 lat w więzieniu.


Z informacji „HLN” wynika, że wydarzenia były dla kobiety tak traumatyczne, że złożyła ona wniosek o eutanazję, który został zaakceptowany. Skrócenie jej życia ma nastąpić w poniedziałek 12 grudnia.

„Wszystko czego ona teraz chce, to pożegnać się z godnością” – powiedział dziennikowi Walter Damen, prawnik reprezentujący ofiarę gwałtu.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej