RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Gwałcił własne córki. Pedofil recydywista skazany w Belgii

Pedofil nie przyznał się do winy (fot. Shutterstock)
Pedofil nie przyznał się do winy (fot. Shutterstock)

Najnowsze

Popularne

Sąd karny w Neufchateau na południu Belgii skazał na 10 lat więzienia mężczyznę za gwałt na kilku dziewczynkach, w tym na jego własnych córkach. 45-latek był już skazany w 2012 roku za gwałt na małoletniej sąsiadce, a w 2018 roku za posiadanie zdjęć z pornografią dziecięcą.

Wykorzystał seksualnie dziewięć dziewczynek. Jest wyrok

Sąd apelacyjny utrzymał wyrok sądu pierwszej instancji, skazując w czwartek 50-letniego Leszka S. na 11 lat i 3 miesiące bezwzględnego więzienia za...

zobacz więcej

Jak podał portal informacyjny 7sur7, w trakcie procesu ustalono, że mieszkaniec wioski Tellin (prowincja Luksemburg) gwałcił swoje córki po wyjściu z więzienia w 2014 roku oraz wcześniej – zanim trafił za kratki – kiedy dzieci miały zaledwie 6-7 lat.


Prawda wyszła jednak na jaw dopiero w 2020 roku, kiedy dziewczynki zwierzyły się swojej mamie. Ta z kolei poinformowała policję. Śledczy ustalili, że pedofil gwałcił też własną chrześniaczkę i jej siostrę. Dodatkowo znęcał się nad własnym synem, przywiązując go do kaloryfera.


Skazany nie przyznał się do zarzucanych mu czynów, twierdząc, że został wrobiony przez matkę dzieci, która miała w ten sposób chcieć wymusić na nim zgodę na rozwód.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej