RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Osiem szokujących wyroków jednego dnia. „Kasta bezczelna, butna i dumna”

„Wolne Sądy” znów w akcji (fot. PAP; Forum; Shutterstock)
„Wolne Sądy” znów w akcji (fot. PAP; Forum; Shutterstock)

Najnowsze

Popularne

Cóż za zbieg okoliczności. We wtorek (6 grudnia) zapadły pozytywne wyroki dla lewicowej aktywistki Elżbiety Podleśnej, kierowniczki IKEA, która zwolniła pracownika cytującego Biblię, lidera Obywateli RP obrażającego policjantów oraz Barbary Kurdej-Szatan nazywającej Straż Graniczną „mordercami”. A był to dopiero początek.

Burza po wyroku Kurdej-Szatan. Wiceszef MSWiA mówi o „pijackim amoku”

Wiceminister Maciej Wąsik ocenia w rozmowie z portalem tvp.info, że wulgarny wpis Barbary Kurdej-Szatan pod adresem funkcjonariuszy SG nigdy nie...

zobacz więcej

Prawniczka inicjatywy „Wolne Sądy” Sylwia Gregorczyk-Abram pochwaliła się w sieci, że jednego dnia zapadło wiele wyroków i postanowień, a wszystkie z nich były po myśli środowisk lewicowo-liberalnych.„Chyba możemy ustalić, że Święty Mikołaj jest po naszej stronie” – stwierdziła podsumowując decyzje sądów z 6 grudnia.


Zaznaczyła, że Sąd Najwyższy oddalił kasację złożoną przez TVP w sprawie przeciwko Wojciechowi Sadurskiemu, a aktywiści, którzy rzucali w policjantów zostali uniewinnieni.Takiej zmiany traktatów jeszcze nie było. „Uderzy w mniejsze państwa”

W Brukseli trwają coraz intensywniejsze prace, by zlikwidować weto w takich obszarach jak polityka zagraniczna, bezpieczeństwo czy podatki....

zobacz więcej

Umorzenia postępowania doczekała się wolontariuszka, która miała organizować przerzut ludzi przez granicę polsko-białoruską, a Europejski Trybunał Praw Człowieka wydał zabezpieczenie w sprawie przymusowego przeniesienia z wydziału karnego do wydziału pracy trzech sędzi Sądu Apelacyjnego w Warszawie. Ogłoszono, że mają one wrócić do orzekania w starym wydziale.Do tego wszystkiego dochodzą wyroki ws. Barbary Kurdej-Szatan, Pawła Kasprzyka czy Elżbiety Podleśnej przeciwko Rafałowi Ziemkiewiczowi i Magdalenie Ogórek – wszystkie na ich korzyść, o czym pisaliśmy TUTAJ.


„Kasta bezczelna, butna i dumna z siebie. Jaśniej nie można” – podsumował publicysta Rafał Ziemkiewicz.


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej