RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Trwają poszukiwania 12-latka, który zaginął po kłótni z rodziną

Gdzie jest Olivier Suski? (fot. Policja)
Gdzie jest Olivier Suski? (fot. Policja)

Najnowsze

Popularne

Policjanci poszukują zaginionego 12-letniego Oliviera Suskiego z Gdańska. We wtorek po kłótni z najbliższymi chłopiec wyszedł z mieszkania i do tej pory nie wrócił. Funkcjonariusze apelują o pomoc.

Tragiczny wypadek pod Kościerzyną. Przeżył jedynie 12-letni chłopiec

Nieopodal Kościerzyny doszło we wtorek do tragicznego wypadku drogowego. Zginęły dwie dorosłe osoby. Przeżył 12-letni chłopak, którego ratownicy...

zobacz więcej

12-latek wyszedł z mieszkania w dzielnicy Chełm we wtorek około godziny 18. Wcześniej, podaje policja, pokłócił się z rodziną. Od chwili zaginięcia nie ma z nim kontaktu. Każdy, kto widział chłopca ze zdjęcia lub wie, gdzie może przebywać, proszony jest o kontakt z policją. 

 

Zaginiony ma 168 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma włosy koloru blond, wygolone po bokach, góra dłuższa zaczesana na prawą stronę, oczy koloru niebieskiego, uzębienie pełne proste, ze szparami pomiędzy zębami. 

  

W dniu zaginięcia ubrany był w kurtkę koloru czarnego pikowaną z kapturem, spodnie dresowe, bluzę z kapturem prawdopodobnie z symbolem biało-niebeskiego orła, buty sportowe zimowe sznurowane, długości za kostkę koloru granatowego. 

  

Osoby, które rozpoznają 12-latka ze zdjęcia, mają informacje na temat zaginionego, w szczególności o miejscu jego pobytu, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji I w Gdańsku przy ul. Platynowej 6F. Tel: 47 741 67 22 lub pod numerem alarmowym 112. 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej