RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Michnik obraża Polaków głosujących na PiS: Mają zmasakrowany mózg [WIDEO]

Adam Michnik (fot. PAP/Leszek Szymański)
Adam Michnik (fot. PAP/Leszek Szymański)

Najnowsze

Popularne

Redaktor naczelny „Gazety Wyborczej” Adam Michnik zabrał publicznie głos podczas występu u boku bardzo niezależnych sędziów: Waldemara Żurka i Beaty Morawiec. Tłumaczył zebranej publiczności co trzeba zrobić, aby najbliższe wybory przegrało PiS, a wygrały lewicowe frakcje opozycyjne.

Takiej zmiany traktatów jeszcze nie było. „Uderzy w mniejsze państwa”

W Brukseli trwają coraz intensywniejsze prace, by zlikwidować weto w takich obszarach jak polityka zagraniczna, bezpieczeństwo czy podatki....

zobacz więcej

– Mam nadzieję, że każdy z państwa ma przynajmniej jednego sąsiada – mówił Adam Michnik i apelował, by zebrani nakłaniali swoich znajomych do sprzeciwu wobec Prawa i Sprawiedliwości. Pracownik wolnych mediów dodał także: „Oczywiście, tych pisowców, zakapiorów pisowskich się nie przekona, oni już są przeszkoleni, mają brainwashing, czyli zmasakrowany mózg. Oni już nie myślą, tylko wygłaszają mantry”.


Michnik podkreślił, że w Polsce jest około 15 procent niezdecydowanych. – I oni mogą zdecydować o wyniku tych wyborów – wyjaśniał.

Podczas spotkania, niezależny sędzia Waldemar Żurek ubolewał z kolei, że w niektórych miastach nie ma aktywistów Komitetu Obrony Demokracji. Organizacja ta coraz ściślej współpracuje bowiem z politykami PO.

Sędzia Beata Morawiec oczekiwała z kolei deklaracji, co po ewentualnej zmianie władzy opozycja, wolne media i sędziowie zrobią z Telewizją Polską. Na koniec nie kryła, jak bardzo ją to śmieszyOstatnio o niezależnych sędziach pisaliśmy po ich kolacji z politykami Platformy Obywatelskiej - szczegóły TUTAJ.


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej