RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Kidawa-Błońska o „je**ć PiS”: Nie powinno się używać takich słów

Małgorzata Kidawa-Błońska (fot. PAP/Paweł Supernak)
Małgorzata Kidawa-Błońska (fot. PAP/Paweł Supernak)

Najnowsze

Popularne

Nie powinno się używać takich brzydkich słów – oznajmiła wicemarszałek Sejmu, posłanka Platformy Obywatelskiej Małgorzata Kidawa-Błońska, pytana o wulgarny slogan „ośmiu gwiazdek”, oznaczający hasło „jeb** PiS”.

Kidawa-Błońska dostała pytanie o program PO. „Te główne rzeczy ludzie znają”

Jak wygramy wybory, przedstawimy wszystkie szczegóły programu Platformy Obywatelskiej – mówiła kilka dni temu główna ekonomistka tej partii Izabela...

zobacz więcej

Kidawa-Błońska była gościem Radia ZET, gdzie dziennikarz pytał ją, co uważa o wulgarnym haśle pojawiającym się na niektórych protestach. – Hasło ośmiu gwiazdek uważam za wulgarne i apeluję do naszych sympatyków, aby wobec PiS go nie używali – tak czy nie? – pytał prowadzący wywiad. 

 

– Nie – oznajmiła posłanka PO. Dopytywana więc, czy powinno się używać takiego hasła odparła, że „osiem gwiazdek to jest osiem gwiazdek, nie mam nic przeciwko gwiazdkom”. 

 

– Ale wie pani o czym mówię, pod tymi ośmioma gwiazdkami się coś kryje – dopytywał dziennikarz. Była kandydatka na prezydenta stwierdziła, że każdy może mieć własne skojarzenia, a ona jest pytana o gwiazdki. 

 

Kiedy prowadzący wywiad zapytał wprost o hasło „jeb** PiS” Kidawa-Błońska przyznała, że nie powinno się używać takich brzydkich słów. 

 

W kolejnych wypowiedziach przyznała, że nie podoba się jej to, że niektórzy połowie w Sejmie zamiast merytorycznie dyskutować kręcą filmiki na smartfonach. Pytana, czy jeśli Lech Wałęsa włączy się w kampanię, PO na pewno wygra wybory, odparła, że tak.


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej