RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Oława. Na drogę krajową wysypało się 16 ton ziemniaków

Kierujący traktorem był na podwójnym gazie (fot. Policja)
Kierujący traktorem był na podwójnym gazie (fot. Policja)

Najnowsze

Popularne

Kierowca ciągnika zgubił 16 ton ziemniaków na terenie Oławy – poinformowała policja. Okazało się, że był nietrzeźwy. Grozi mu teraz do dwóch lat więzienia.

„Alarm!”. 15-latka zamordowała braciszka i rodziców? [WIDEO]

Sceny jak z horroru rozegrały w Zalasewie koło Poznania pod koniec października. W spalonym domu znaleziono zwłoki czterech osób – małżeństwa z...

zobacz więcej

Do tego zdarzenia doszło w niedzielę w Oławie na ul. Kutrowskiego. Rzeczniczka oławskiej policji asp. Aleksandra Pieprzycka przekazała, że kierujący ciągnikiem wraz z przyczepą „zanieczyścił drogę krajową nr 94”, bo niewłaściwie zabezpieczył przewożony ładunek – 16 ton ziemniaków. 

 

Przewożony towar rozsypał się na jezdnię i zablokował pas ruchu w kierunku Wrocławia. Za wykroczenie 60-letni kierowca został ukarany mandatem karnym. 

  

Jednak w trakcie interwencj, okazało się, że kierowca, mieszkaniec powiatu milickiego, poruszał się ciągnikiem rolniczym z ponad 0,6 promila alkoholu w organizmie.

  

Mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, za co grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej