RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Nie żyje popularna aktorka. Zasłynęła rolą w „I kto to mówi”

Kirstie Alley miała 71 lat (fot. Cindy Ord/Getty Images)
Kirstie Alley miała 71 lat (fot. Cindy Ord/Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Zmarła aktorka Kirstie Alley, dwukrotna laureatka nagrody Emmy przyznawanej za osiągnięcia w twórczości telewizyjnej. Jak poinformowała rodzina i jej agent, Alley zmarła w poniedziałekw Los Angeles z powodu niedawno zdiagnozowanej choroby nowotworowej. Miała 71 lat.

Nie żyje Frank Vallelonga Junior. Ciało aktora znaleziono na jednej z ulic Bronksu

Nowojorska policja zidentyfikowała ciało Franka Vallelongi Juniora znalezione na ulicy przed fabryką w Bronksie – poinformował portal...

zobacz więcej

Alley została uhonorowana nagrodą Emmy za rolę w komediowym serialu telewizji NBC „Cheers” oraz w filmie „Look Who's Talking” („I kto to mówi”) z 1989 r. Film, w którym wystąpili również Bruce Willis i John Travolta, zdobył tak dużą popularność, że doczekał się już w 1990 r. sequelu „Look Who's Talking Too”.


Serial sytuacyjny „Cheers” o bywalcach pewnego bostońskiego baru również cieszył się dużą popularnością. Był emitowany w latach 1987-93. Alley dołączyła do obsady w szczytowym okresie jego popularności, po odejściu poprzedniej gwiazdy Shelley Long.


Drugą nagrodę Emmy Alley zdobyła za rolę w filmie telewizyjnym „David's Mother”. W ostatnich latach aktorka występowała głównie w programach typu reality shows, w tym w „Tańcu z gwiazdami”.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej