RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Piłkarze wrócili do kraju. Część już na urlopach [WIDEO]

Piłkarze reprezentacji Polski (fot. Getty Images)
Piłkarze reprezentacji Polski (fot. Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Piłkarska reprezentacja Polski, która odpadła w 1/8 finału mistrzostw świata, wróciła wieczorem do Warszawy po trwającym ponad sześć godzin locie. Na pokładzie samolotu było tylko kilkunastu kadrowiczów, pozostali udali się bezpośrednio z Kataru na urlopy lub do swoich klubów.

Poza polem karnym jak we mgle. Jeśli krok naprzód, to bez Glika

Niewielu piłkarzy reprezentacji Polski polaryzuje kibiców w równym stopniu co Kamil Glik. Jedni twierdzą, że jest opoką defensywy i bez niego ani...

zobacz więcej

Polacy wylecieli z Kataru ok. 13.30 polskiego czasu. Tym razem podróż czarterem trwała ponad godzinę dłużej niż w pierwszą stronę. Do celu, na wojskową część lotniska Warszawa-Okęcie, kadra dotarła tuż po godz. 20.

Z 26 piłkarzy powołanych na mundial bezpośrednio do stolicy wróciła tylko połowa: 13 plus dodatkowy bramkarz Kacper Tobiasz, który nie był zgłoszony do turnieju. Już wcześniej media informowały, że w tym gronie nie będzie kilku czołowych zawodników kadry, m.in. kapitana Roberta Lewandowskiego, który rozpoczął już urlop.

W mistrzostwach świata podopieczni Czesława Michniewicza dotarli do 1/8 finału, gdzie przegrali w niedzielę z broniącą tytułu Francją 1:3. Wcześniej w grupie kolejno: zremisowali z Meksykiem 0:0, pokonali Arabię Saudyjską 2:0 i przegrali z Argentyną 0:2.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej