RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Debata Tusk – Kaczyński? Jest warunek [WIDEO]

Dojdzie do debaty liderów PiS i PO? (fot. PAP/Marcin Obara, Łukasz Gągulski)
Dojdzie do debaty liderów PiS i PO? (fot. PAP/Marcin Obara, Łukasz Gągulski)

Najnowsze

Popularne

Prezes PiS Jarosław Kaczyński zadeklarował, że zgodzi się na wyborczą debatę z przewodniczącym PO Donaldem Tuskiem, jeżeli debata, jak powiedział, odbędzie się na uczciwych warunkach.

Prezes PiS skomentował napięcia między Morawieckim a Ziobrą [WIDEO]

Jest pewne napięcie pomiędzy premierem Mateuszem Morawieckim a ministrem sprawiedliwości Zbigniewem Ziobrą – przyznał Jarosław Kaczyński. W opinii...

zobacz więcej

Kaczyński w rozmowie w Radiu Wrocław powiedział, że weźmie udział w debacie z Tuskiem, jeśli nie będzie ze strony przewodniczącego PO „obrzucania wyzwiskami czy pogróżkami”. 


– Jeśli nie będzie szedł tym tropem, którym idzie dotychczas, to tak. Ale jeżeli to będzie dyskusja na ten temat, ile lat będę siedział za to, że służyłem dobrze Polsce, to takiej dyskusji nie będę prowadził – mówił prezes PiS. 


Dodał, że „po zwycięskich dla PiS wyborach” być może „inni będą prowadzili z panem Tuskiem (dyskusję – red.)”. – Bo wiele tych jego wypowiedzi już zbliża się do gróźb karalnych – ocenił Kaczyński. Zobacz także: „Niewykluczone krwawe scenariusze”? Senator porównał Kaczyńskiego do Hitlera i Stalina [WIDEO] 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej