RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

TVN wnosi o przedłużenie koncesji

Czy TVN otrzyma koncesję na rozpowszechnianie programów telewizyjnych? (fot.  Beata Zawrzel/NurPhoto via Getty Images)
Czy TVN otrzyma koncesję na rozpowszechnianie programów telewizyjnych? (fot. Beata Zawrzel/NurPhoto via Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Jak informują media, stacja TVN zwróciła się do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o przedłużenie koncesji. Obecna wygaśnie w kwietniu 2024 roku.

TVN wściekły na nowelizację ustawy medialnej. Co w niej się znajduje?

Projekt nowelizacji ustawy o KRRiT to „Lex TVN” i ma doprowadzić do odebrania koncesji stacji należącej do Discovery – grzmi od kilkunastu godzin...

zobacz więcej

Rok temu o TVN oraz KRRiT pisały media w całej Polsce. Uszczelniano bowiem przepisy, które wcześniej pozwalały obchodzić przepisy. 


Jak informowaliśmy na portalu tvp.info, na przykład 100 proc. akcji telewizji TVN miała firma zarejestrowana na lotnisku w Amsterdamie, która nie zatrudniała ani jednego pracownika (zobacz link poniżej).Teraz „Press” podaje, że ponieważ w połowie kwietnia kończy się koncesja TVN, a wniosek o jej przedłużenie trzeba złożyć najpóźniej rok przed wygaśnięciem, stacja przekazała dokumenty do KRRiT.


Za obecną 10-letnią koncesję TVN płaci 12,9 mln zł. Wcześniej – w czerwcu 2022 roku – TVN zwrócił się do KRRiT o przedłużenie koncesji dla kablowo-satelitarnego HGTV (koncesja wygasa 26 czerwca 2023 roku).

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej