RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Sakiewicz komentuje rewelacje TVN ws. Smoleńska. „To telewizja Putina”

Najnowsze

Popularne

Powołany przez Prokuraturę Krajową międzynarodowy zespół biegłych nie znalazł na ciałach ofiar katastrofy smoleńskiej obrażeń, które wskazywałyby na wybuch — podał TVN24, powołując się na nieoficjalne informacje. – To manipulacja. Kłamią w żywe oczy – skomentował na antenie TVP Info Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny „Gazety Polskiej”.

W projekcie rezolucji PE dot. Rosji jest wezwanie do zwrotu wraku i czarnych skrzynek Tu-154

W projekcie rezolucji Parlamentu Europejskiego dot. Rosji jest zapis wzywający Moskwę do zwrotu wraku i czarnych skrzynek samolotu Tu-154 –...

zobacz więcej

Do rewelacji TVN odniósł się w TVP Info Sakiewicz. 


– TVN powiedział, że wykluczono eksplozje, zamach. Z tego dokumentu to nie wynika. Prokuratura wnioskuje o badanie pod tym kątem, czy jest możliwe. Dotychczasowe śledztwo tego nie ustaliło. Chce zamówić ekspertyzy, by sprawdzić, czy ci ludzie mogli zginąć pod wpływem wybuchu. Dokładnie tyle wynika z tego dokumentu. Ona nie potwierdziła ani nie wykluczyła. Prokuratura chce po tych pierwszych ekspertyzach przeprowadzonych przez biegłych sprawdzić, czy jest możliwa eksplozja. Nie ma tam informacji, że wykluczono wybuch – powiedział redaktor naczelny „Gazety Polskiej”.


W jego ocenie „TVN jest stacją Putina, która podaje informacje, mające chronić prezydenta Rosji ws. katastrofy smoleńskiej”.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej