RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Niemcy: Tragedia w markecie budowlanym. Nie żyje roczna dziewczynka

Do wypadku doszło w markecie budowlanym w okolicach Hanoweru (fot. Shutterstock; zdjęcie ilustracyjne)
Do wypadku doszło w markecie budowlanym w okolicach Hanoweru (fot. Shutterstock; zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze

Popularne

13-miesięczna dziewczynka zmarła w wyniku wypadku, do którego doszło w markecie budowlanym w okolicach Hanoweru na północy Niemiec. Załadowany płytami kartonowo-gipsowymi wózek sklepowy przewrócił się na stojące obok dziecko, które po przewiezieniu do szpitala zmarło – pisze w niedzielę portal dziennika „Bild”.

Dramatyczna sytuacja w niemieckich szpitalach. „Dzieci będą umierały”

Dramatyczna sytuacja w Niemczech. – W szpitalach dziecięcych mamy w tej chwili katastrofalną sytuację – mówił profesor Florian Hoffmann, ordynator...

zobacz więcej

Do tragicznego wypadku doszło w sobotnie południe, gdy rodzice z 13-miesięczną córką robili zakupy w sklepie budowlanym w Garbsen koło Hanoweru.


„Ratownicy, którzy szybko przybyli na miejsce zdarzenia, próbowali reanimować dziecko” – podkreśla „Bild”. Dziewczynka została następnie przetransportowana śmigłowcem do kliniki, gdzie wkrótce zmarła.


„Pogotowie udzieliło też pomocy rodzicom i klientom sklepu, którzy byli świadkami tego tragicznego zdarzenia” – dodaje „Bild”. Jak poinformowała rzeczniczka policji, prowadzone jest obecnie dochodzenie mające wyjaśnić dokładny przebieg zdarzenia. 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej