RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Fury lepszy od Chisory. Obronił mistrzowski pas federacji WBC

Derek Chisora (z lewej) został pokonany przez Tysona Fury na ringu w Londynie. (Fot.Mikey Williams/Top Rank Inc; Getty Images)
Derek Chisora (z lewej) został pokonany przez Tysona Fury na ringu w Londynie. (Fot.Mikey Williams/Top Rank Inc; Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Brytyjski bokser Tyson Fury pokonał rodaka Dereka Chisorę i zachował pas mistrzowski w wadze ciężkiej federacji WBC. Walka zakończona przez sędziego w 10. rundzie odbyła się w Londynie, na stadionie piłkarskiego klubu Tottenham Hotspur. Według agencji DPA zwycięzca otrzyma ok. 25 milionów euro nagrody.

Łzy Wojciecha Szczęsnego w rozmowie z żoną. Zobacz nowe nagranie [WIDEO]

To był najbardziej wzruszający moment trwających w Katarze mistrzostw świata. Po meczu z Argentyną, który dał Polakom pierwszy awans do fazy...

zobacz więcej

Pojedynek obejrzało ok. 60 tysięcy kibiców. Tyson Fury dominował od początku i nie pozwolił na wiele Derekowi Chisorze, który długo utrzymał się w walce, nie dotrwał jednak do ostatniej, 12. rundy; pod koniec dziesiątej miał spuchniętą twarz wokół prawego oka i praktycznie nie zadawał już ciosów.


Czytaj także: MŚ 2022. Niemiecka federacja reaguje na klęskę. Zwołują sztab kryzysowy


Niepokonany dotychczas w 34 walkach Fury odniósł 33. zwycięstwo w karierze, a trzecie nad Chisorą. Dla Chisory to 13. porażka w 46. walce.

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej