RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Kaczyński w Zielonej Górze. Niemiecka flaga w hełmie i interwencja policji

Najnowsze

Popularne

Po wizycie w Legnicy Jarosław Kaczyński pojechał do Zielonej Góry. Pod planetarium, gdzie miał przemawiać lider PiS zalegalizowano manifestację przeciwników. Zjawiło się na niej kilkadziesiąt osób. Do akcji musiała wkroczyć policja.

Zwolenniczka Strajku Kobiet chciała zadać Kaczyńskiemu serię obraźliwych pytań. TVN zachwycony [WIDEO]

Jarosław Kaczyński w sobotę pojechał do Legnicy. Na prezesa PiS czekała skromna grupka protestujących. Wśród nich była starsza kobieta, która...

zobacz więcej

Wśród protestujacych w oczy rzucał się mężczyzna, który w wojskowy hełm ma wetkniętą… flagę Niemiec. W ręce trzymał gumową kaczkę z wizerunkiem Jarosława Kaczyńskiego na tle flagi LGBT. 


Podczas manifestacji przeciwników PiS nie zabrakło wulgarnych haseł znanych ze Strajku Kobiet. 


Do akcji musiała wkroczyć policja, bo kilkanaście osób zgromadziło się w innym miejscu niż zgłoszona była manifestacja. Protestujący niechętnie, ale posłuchali komunikatów funkcjonariuszy i przenieśli się na drugą stronę ulicy. 


Na zalegalizowanej manifestacji puszczano przez głośnik piosenkę, zawierającą wulgaryzmy. Aby uniknąć mandatów ze strony stróżów prawa, postanowiono... wyciąć niecenzuralne słowaAplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej