RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Pożar stacji diagnostycznej w Gdańsku

Pożar stacji diagnostyczna na gdańskim Chełmie (fot. FB/KM PSP Gdańsk)
Pożar stacji diagnostyczna na gdańskim Chełmie (fot. FB/KM PSP Gdańsk)

Najnowsze

Popularne

Ponad trzy godziny strażacy gasili pożar budynku stacji diagnostycznej przy ul. Biegańskiego na gdańskim Chełmie. Budynek o powierzchni ok. 500 m kw. spłonął w 75 proc. Nikomu nic się nie stało.

Pożar autobusu przy Dworcu Zachodnim w Warszawie. Utrudnienia w stolicy [WIDEO]

Miejski autobus, który właśnie ruszał z przystanku spod Dworca Zachodniego, niespodziewanie stanął w płomieniach. Kierowca z policjantami...

zobacz więcej

– Po ugaszeniu pożaru sprawdziliśmy wnętrze budynku i potwierdziły się nasze przypuszczenia. W środku nikogo nie było – powiedział oficer prasowy KM PSP w Gdańsku mł. bryg. Jacek Jakóbczyk. Wcześniej służby informowały, że w środku prawdopodobnie nikogo nie było.

 

Zgłoszenie o pożarze stacji diagnostycznej przy ul. Biegańskiego w Gdańsku służby otrzymały ok. godz. 16.40. Na miejscu przez ponad trzy godziny pożar gasiło 9 zastępów straży pożarnej.

 

– Budynek o powierzchni ok. 500 m kw. spłonął w 75 procentach – zaznaczył Jakóbczyk.Teren na noc został zabezpieczony przez policję. Prawdopodobnie w niedzielę biegli z zakresu pożarnictwa będą ustalali na miejscu przyczynę wybuchu ognia.

 

Czytaj także: Pożar kompleksu hotelowo-rekreacyjnego

 

Oficer prasowy KMP w Gdańsku asp. sztab. Mariusz Chrzanowski przekazał wcześniej, że policjanci pracujący na miejscu zabezpieczali teren, by gaszenie pożaru przez strażaków przebiegało sprawnie.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej