RAPORT

Atak na Jana Pawła II

Pożar hali sportowej w Białymstoku. Kłęby dymu widoczne z kilku kilometrów [WIDEO]

Z budynku ewakuowano trzy osoby (fot. tt/remiza.pl/KW PSP Białystok)
Z budynku ewakuowano trzy osoby (fot. tt/remiza.pl/KW PSP Białystok)

Najnowsze

Popularne

Strażacy dogaszają pożar hali sportowej i znajdującego się obok domu, do którego doszło w sobotę przed południem – podała po południu straż pożarna. Poinformowała, że nie ma osób poszkodowanych; na razie nie jest znana przyczyna pożaru. Pierwszą informację przekazał nam czytelnik na adres twoje@tvp.info.

We Wrześciu spłonął budynek, w którym mieszkali uchodźcy z Ukrainy

W miejscowości Wrzeście spłonął budynek gospodarczy przerobiony na mieszkania dla obywateli Ukrainy. W akcji gaśniczej brało udział 15 zastępów PSP...

zobacz więcej

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło przed południem, dotyczyło hali sportowej przy ul. Jagiełły w Białymstoku. Znajduje się tam hala do gry w badmintona.


Na miejsce zadysponowano 11 zastępów straży pożarnej, w trakcie dojechały kolejne; na miejscu jest 40 ratowników – poinformowała w sobotę po południu oficer Komendy Miejskiej PSP w Białymstoku Agnieszka Walentynowicz-Niedbałko. Dodała, że nie ma osób poszkodowanych.


– Działania trwają, pożar został zlokalizowany – powiedziała. Poinformowała, że pożar wybuchł na styku hali sportowej i znajdującego się obok domu, następnie objął zarówno halę jak i dom.


Na zdjęciach udostępnionych mediom przez strażaków widać objętą ogniem część hali a także budynku mieszkalnego, a na filmiku unoszące się kłęby dymu. Kłęby dymu były widoczne też kilka kilometrów od miejsca pożaru.


Na razie nie są znane przyczyny pożaru.
Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej