RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Pogoda w piątek: śnieg i marznący deszcz. Rozpogodzenia tylko w jednym regionie

W górach i na wschodzie możliwe słabe opady śniegu (fot. Shutterstock)
W górach i na wschodzie możliwe słabe opady śniegu (fot. Shutterstock)

Piątek będzie pochmurny niemal w całym kraju. W górach i na wschodzie rozpogodzenia i słabe opady śniegu, podała dyżurna synoptyk Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej Małgorzata Tomczuk.  

Gdzie w ciągu najbliższych godzin spadnie śnieg? Możliwa też marznąca mżawka

W nocy z wtorku na środę spadnie słaby śnieg i marznąca mżawka w północnej części kraju. W wielu miejscach okresami marznące będą też mgły, które...

zobacz więcej

Piątek to kolejny pochmurny dzień, tylko w rejonach podgórskich spodziewać się można rozpogodzeń. W górach i we wschodniej części kraju możliwe słabe opady śniegu. Na południowym wschodzie wystąpią też opady marznące.

 

W dzień od -4 st. na Suwalszczyźnie, ok. -1 w centrum, do 3 st. nad morzem. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, z kierunków wschodnich.

 

W nocy zachmurzenie duże, z większymi przejaśnieniami na północnym wschodzie. Na wschodzie i południu słabe opady śniegu. Na południowym wschodzie możliwe opady marznącej mżawki i deszczu.


Temperatura minimalna od -7 st. na Suwalszczyźnie, na pozostałym obszarze od -4 do -1. Wiatr będzie słaby, z kierunków wschodnich.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej