RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Karambol na Marszałkowskiej. Centrum stolicy zostało sparaliżowane

Sześć osób zostało rannych w zderzeniu łącznie dziewięciu samochodów na ul. Marszałkowskiej w ścisłym centrum Warszawy. Do karambolu doszło w szczycie popołudniowych powrotów. Centrum stolicy zostało sparaliżowane.

Bus z niepełnosprawnymi dziećmi wpadł do rowu. Są ranni

Cztery osoby trafiły do szpitala po wypadku, do którego doszło we wtorek rano na gminnej drodze w Szynwałdzie (pow. tarnowski). Bus wiozący...

zobacz więcej

Na ul. Marszałkowskiej na wysokości domu handlowego Centrum (TK Maxx) zderzyło się kilka samochodów osobowych i jeden dostawczy.


Ratownicy medyczni udzielili pomocy sześciu rannym osobom. Część poszkodowanych strażacy musieli wydostać z samochodów przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Wszyscy ranni byli przytomni.


Na miejscu są strażacy i policjanci, którzy będą wyjaśniać przyczyny zdarzenia.


Kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej mszą liczyć się dużymi utrudnieniami.„Z powodu zablokowanego przejazdu w rejonie ulic Marszałkowska/Al. Jerozolimskie są utrudnienia w kursowaniu linii tramwajowych 4, 15, 35, 78. Utrudnienia dotyczą również linii autobusowych 171, 520, 517. Możliwe opóźnienia kursów oraz skierowanie linii na trasy objazdowe” – poinformował ZTM.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej